MENU
Strona główna
Wyszukiwarka felg
Home
Opel
Opel Omega
B
Felgi do auta Opel Omega B FL
Wyszukaj silnik Opel Omega B FL
Felgi do
Opel Omega B FL
Felgi do Opel Omega B FL 2.2
(1999-2003)
Felgi do Opel Omega B FL 2.2 16V
(1999-2003)
Felgi do Opel Omega B FL 2.2 DTI
(2000-2003)
Felgi do Opel Omega B FL 2.2 DTI 16V
(2000-2003)
Felgi do Opel Omega B FL 2.5 DTI 24V
(2001-2003)
Felgi do Opel Omega B FL 2.6 V6
(2000-2003)
Felgi do Opel Omega B FL 3.2 V6
(2000-2003)
Inne modele Opel
Felgi do
Opel Mokka
Felgi do
Opel Movano
Felgi do
Opel Calibra
Felgi do
Opel Vivaro
Felgi do
Opel Insignia
Felgi do
Opel Senator
Felgi do
Opel Agila
Felgi do
Opel Adam
Felgi do
Opel GT
Felgi do
Opel Vectra
Felgi do
Opel Crossland X
Felgi do
Opel Monterey
Felgi do
Opel Signum
Felgi do
Opel Sintra
Felgi do
Opel Antara
Inne modele Opel
Felgi do
Opel Astra K 1.4 (74kW)
(2015-2019)
Felgi do
Opel Movano II 2.3 CDTI (74kW(5/130
(2010-2014)
Felgi do
Opel Astra G 1.7 DTI 16V (4/100)
(2000-2004)
Felgi do
Opel Combo D 1.6 CDTI ecoFLEX (66
(2011-2016)
Felgi do
Opel Vivaro A 2.0 CDTI
(2006-2014)
Felgi do
Opel Astra G 2.0 OPC (5/110)
(2002-2004)
Felgi do
Opel Insignia I FL 1.6 CDTI (100kW)
(2015-2017)
Felgi do
Opel Vectra C 2.2 DTI 16V
(2002-2008)
Felgi do
Opel Astra GTC H 1.7 CDTI (74kW(5/110
(2004-2006)
Felgi do
Opel Kadett E 1.8i GSi (85kW)
(1984-1986)
Pozostałe generacje Opel
Felgi do
Opel Crossland X I
Felgi do
Opel Zafira A
Felgi do
Opel Meriva II FL
Felgi do
Opel Corsa E
Felgi do
Opel Insignia I FL
Felgi do
Opel Combo D
Felgi do
Opel Tigra I
Felgi do
Opel Meriva II
Felgi do
Opel Vivaro A
Felgi do
Opel Zafira C
Felgi do
Opel Vectra A
Felgi do
Opel Grandland X I
Felgi do
Opel Vectra B
Felgi do
Opel Adam Rocks I
Felgi do
Opel Movano II
Pozostałe modele
Felgi do
VW Golf IV 1.9 SDI
(1999-2006)
Felgi do
Renault Megane IV 1.5 ENERGY dCi 90 (6
(2015-2016)
Felgi do
Lancia Delta II 1.4
(1993-2000)
Felgi do
Citroen Berlingo II FL 1.6 HDI (80kW)
(2015-2017)
Felgi do
Seat Ibiza V 1.0 EcoTSI (85kW)
(2017-2017)
Felgi do
Lexus IS II 250C
(2009-2013)
Felgi do
Kia Picanto II 1.0 MPI
(2011-2015)
Felgi do
Mazda 2 II 1.4
(2007-2014)
Felgi do
Hyundai Terracan I 2.9 CRDi (110kW)
(2001-2008)
Felgi do
Volvo V60 I 2.0T (149kW)
(2010-2011)
Wyszukiwarka felg do samochodu
Dobierz felgi do swojego auta